Kutse Uue-Peedu koolilaagrisse!
07.04.2017
Uue-Peedu Noortelaagril on üheks suunaks koolilaagrite korraldamine. Õismäe Gümnaasiumi õpilased on alates 2006. aastast igal suvel veetnud ühe vahetuse Uue-Peedu Noortelaagris, vedajateks  kooli kehalise kasvatuse õpetajad.

Traditsioon on jätkuv ja 2017. aastal toimub juba 12. suvelaager. Oluliseks peame tervislike eluviiside propageerimist, tervistavat toitlustamist sooja söögiga 3 korda päevas, igahommikused ujumised laste tervise karastamiseks ja kõik muu, mis ühe laagri juurde kuulub.

Rohkem infot laagri kodulehel www.peedu.ee

2017. aasta laager Õismäe Gümnaasiumi põhikooli õpilastele toimub 7.-12. juunini. Kutse saab kehalise kasvatuse õpetaja käest.

Koolipoolne projektijuht on oskusainete õppetooli juhataja, kehalise kasvatuse õpetaja Ly Aruväli, e-mail: ly.aruvali@oismae.edu.ee