Stenbocki maja külastus
5. aprillil käisid 9. ja 10. klasside õpilased Stenbocki majas.

Majja sisenedes läbisid kõik turvakontrolli: tuvastati isik, valgustati läbi kotid ja saadeti läbi metallidetektori. Valitsuse pressiruumis pidasid õpilased maha minipressikonverentsi. Hiljem tutvustati maja ajalugu. Edasi liiguti istungite saali, kus valitsuse nõunik tegi lühikese kokkuvõtte hetkel toimuvast: ministritest, Brexitist, eelarve täitmisest jm. Mõne aja pärast saabus peaminister Jüri Ratas. Peaminister rõhutas noortele gümnaasiumihariduse olulist rolli tuleviku valikuvõimaluste kujundamisel. Hiljem vastas peaminister ka õpilaste küsimustele. Õpilased tundsid muret kasvava terrorismiohu, huviringide maksumuse, ülikoolide tuleviku kui ka tulevikus saadava pensioni vastu. Õpilased jäid õppekäiguga väga rahule ja arutelu arutletud teemadest jätkus hiljemgi.