EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Uudised

Emakeelenädala parimad 2017
17.03.2017
Emakeelenädalal toimus mitmeid konkursse, viktoriine ja muid võistlusi. Järgnevalt on välja toodud parimad õpilased.

1. ETLUSKONKURSS (1.-4. klass)


I koht Chrisett Bramanis 4.c (Joel Sang „Olla või polla“)

II koht Rebecca Aas 2.a („Uno Leies „Puu“)

III koht Mia Mirtel Lahi 2.b („Leelo Tungal „Vanatädi Anna“)
 

2. KIRJALIK TEST „TUNNE REEGLEID“ (5.-6. KLASS)


5.a Oliver Otlot
5.b Kristel Vesik
5.c Marek Järve
5.d Anette Tammus
6.a Kertu Ceitlyn Laur
6.b Bianca Vigand
 

3. KEELEVIKTORIIN (5.-9. KLASS)

 

5.d Riina Eenlo, Lydia Klimakova, Eliis Tenson.

7.a Kerli Kaarna, Laura Männasalu, Betty Neljand.

7.b Grete Hallik, Michell Gambalevski, Katre Värs.

7.c Triin Aadma, Inger Kõiv, Ketriin Meier.

7.v/8.v  Jan Erik Kotka, Tanel Treiberg.

8.a Janeli Välk, Mona Kapper, Karoliina Lepik.

8.b Allan Alazi, Henri Hiietamm, Kert Kaunis.

8.c Oliver Kirsi, Kadi-Liis Pärn, Caroline Sügis.

9.a Anete Kõrve, Ramona Talving, Ruth Rints.

9.b Edith Merila, Grete Talumaa, Helena Teearu.

9.c Sandra Carolin Sepper, Anniki Tomson, Kairit Klaus.

 

4.  ETTEÜTLUS (7.-9. KLASS)


7.c Ketriin Meier
7.v/8.v  Hannes Uve Martin Ott
8.a Janeli Välk
9.a Lola Link
9.c Grethe Läns
 

5.   BALLAADIKONKURSS (9.-12. KLASS)


9.-10. klass:

I koht Sander Ulejev 10.a („Lebavere lahing“)

II koht Joosep Mart Männik 10.a („Väike Filipe“)

III koht Marleen Selge 10.a („Mägede rahu“)

 

11.-12. klass: 

I koht Aleksander Kirss 11.a („Vastuhakk“)

II koht Kaspar Klettenberg 11.a („Sõjaaja armastus“)
III koht Edward Vodi 12.a („Hing hinge vastu“)
 

6. VALMIKONKURSS (7.-8. KLASS)


I koht Karoliina Lepik 8.a („Uhke orav Priit“)

II koht Triin Aedma 7.c („Hüva nõu“)
III koht Mona Kapper 8.a („Kass ja harakas“)
 

7.  NUTIVIKTORIIN „EESTI KIRJAKEELE REEGLID“ (10.-12. KLASS) (Klassi parim võistkond)

 

10.a  Orhe Veermäe, Filipp Kond, Joosep Mart Männik, Klaudia Sirel.

10.b  Kert Oliver Karu, Krister Nittim, Kadre Ruth Peirumaa, Martin Hansen, Liisa Heinla.
11.a/11.b Mona Liibak, Laura Lee Ebber, Helena Mutso, Irma Laas.
12.a/12.b  Laura Ratas, Janek Sõrmus, Mark Hiir, Marko Nõmm.