10. veebruaril 2017. a toimus V üleriigiline ühiskonnaõpetuse olümpiaadi elektrooniline voor
10.02.2017
Olümpiaadi viib läbi Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts koostöös Tartu Ülikooli riigiteaduste instituudi, TÜ Teaduskooli ning kohalike maakonna/linna haridusosakondadega ja HTMi rahalisel toel.

Nagu varasematel aastatel, nii viiakse ka 2016/2017. õppeaastal ühiskonnaõpetuse olümpiaad läbi kahes voorus. I – elektrooniline voor toimus 10. veebruaril 2017 ja II voor toimub 25. märtsil Tartus.

II vooru kutsutakse iga piirkonna võitja, kui ta on saavutanud vähemalt 60% maksimumpunktidest ja lisaks paremate tulemustega õpilased üle-eestilise punktiarvestuse alusel. Kokku 30 õpilast mõlemast vanuseastmest.

Meie koolist osalesid 9. klasside õpilased. Igale registreerunud osalejale saadeti korraldajate poolt isiklik sisselogimise parool, lahendamiseks oli aega 45 minutit. Tööd alustasime kell 10.00 arvutiklassis.

Ülesannete teemad olid järgmised:

1) kodanikuühiskond,

2) meedia ja teave,