Oskusainete nädal
03.02.2017

23.-27. jaanuaril toimunud oskusainete nädalal jagus igaks päevaks üritusi.

Nädal algas võimlas sopsuvõistlustega. Esmaspäeval, kolmel vahetunnil, said õpilased ja õpetajad ennast proovile panna 3. minuti jooksul korvpalli vabavisetes.

Teisipäeval joonistasid kunstihuvilised liivale ja  pildid ilmusid kohe seinale. Teisipäeval toimusid veel Haabersti linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste rahvastepalli võistlused ja Tallinna koolinoorte meistrivõistlused võrkpallis põhikooli tütarlastele, mis jätkusid ka kolmapäeval.

Kolmapäeval olid rahvastepalli võistlused 5. klassi poistele ja kolmandas ainetunnis oli võimalus kõikidel aineõpetajatel oma ainet sporditeemaga siduda.

Neljapäeval oli kolmel vahetunnil aula täis karaoke lauljaid ja kuulajaid. Tore oli, et laule lauldi koos publikuga.

Reedel, oskusainete nädala viimasel päeval, tantsisime koos country line tantsu.

Nädala jooksul mängis kooliraadios 70.-ndate aastate ja filmimuusika, telekates jooksis info kunstinäituste kohta.

Tegemist ja vaatamist oli kõigile soovijatele. Nädala tegemisi vaata fotoalbumist, kui olid kohal leiad ennast üles!