Sportvõimlemise spordipäev
13.01.2017
6. detsembril 2016 toimus traditsiooniline sportvõimlemise arvestuslik spordipäev. Osalesid kõik 4.-12. klasside õpilased.

4. klasside õpilased alles alustasid kavade õppimist, vanemate klasside õpilased sooritasid juba väga keeruliste elementidega kavasid. (Tütarlaste kavade kirjeldusi saad vaadata aadressil: http://oismae.tln.edu.ee/oppematerjalid)

Tublimate harjutajate vahel toimub võistlus, kõikide alade punktid liidetakse kokku ja parima koha saavutab rohkem punkte kogunud õpilane.

4.-5. klasside tütarlastest olid tublimad I koht Liana Sedman (5.b), II koht Kamilla Dolgikh (5.d), III koht Katariina Männisalu (5.d). Poistest  I koht Ott-Rasmus Vanus (5.d), I koht Trevor Miabak (4.c), III koht Herman Liivik (4.c), III koht Emil Rand (5.b).

6.-7. klasside tütarlastest I koht Liis Maribel Vaga (7.b), II koht Iris Ermann (7.a), III koht Heleriin Kattago (7.c). Poistest I koht Herman Hendrik Liira (6.a), I koht Marten Kauksi (6.b), I koht Sander Maibak (7.b).

8.-9. klasside tütarlastest võitis I koha Laura Berendsen (9.b), II koha Anete Kõrve (9.a), III koha Marta Kolga (8.b) ja III koha Ramona Talving (9.a).

Poomikava sooritab Laura Berendsen.

Poistest saavutas I koha Janek Alton (8.b), I koha Ivo Niklas Hermanson (9.a), III koha Marken Keres (9.c), III koha Jan Markus Tinno (9.a).

Gümnaasiumi neidudest saavutas I koha Anette Sedman (12.kl), II koha Klaudia Sirel (10.kl), Kelli Kastor (10.kl). Noormeestest Kristjan Kallikivi (11.kl), I koha Kristjan Sammal (11.kl), III koha Madis Järve (10.kl) ja III koha Rasmus Reede (11.kl).

Gümnaasiumi noormehed sooritavad akrobaatika kava.

Sportvõimlemise spordipäev on õpilaste poolt oodatud, mis pakub väljakutseid ja eneseületamist. Õnnestunud harjutuste sooritamine rõõmustab nii õpilasi, kui ka õpetajaid.

Vaata pilte spordipäevast kodulehe fotoalbumist.

Traditsioonilised autasud saavad võitjad vabariigi aastapäeva aktusel.