Volüüm
07.12.2016
3. detsembril toimus Tallinna Reaalkoolis Tallinna ja Harjumaa koolide vokaalansamblite konkurss VOLÜÜM. Seda lauluvõistlust on peetud juba 17 aastat. Meie kool on seal osalenud esimesest korrast alates.

Sel aastal osales konkursil meie kooli 3.-4. klassi tüdrukute ansambel, kes laulis endast vanematega, võisteldes 4.-5. klassi kategoorias. Ansambli koosseis: Maribel Mäger, Kimberliis Orav, Laura Lee Pint, Karoliina Salumets, Carolin Sibbul. Aitäh laululaste vanematele, kes meid kuulama tulid ja meile saalis pöialt hoidsid.

Gümnaasiumiastmes võttis lauluvõistlusest osa tütarlaste trio „3xuu” (Maribel Ermel, Carmen Sibbul, Eliis Olman). Võisteldi gümnaasiumi vanuseastme kõikide ansambliliikidega. Laul kõlas suurepäraselt ja ansambel saavutas selles vanuseklassis I koha. Meie lauljad kuulutati ka kogu konkursi parimaks ansambliks ja pärjati Grand Prix’iga.

Palju õnne tublidele tüdrukutele!

Tüdrukute imelist ansamblilaulu saab kuulata jõulukontserdil Rootsi Mihkli kirikus 22. detsembril kell 12.00.