3xuu ja Häälemure pärimust puudutamas
02.12.2016
1. detsembril kell 19.30 toimus Nõmme Kultuurikeskuses kontsert "Pärimuse puudutus", kus koos kultuurikeskuse segarahvatantsurühma Känd ja Käbi, Nõmme Erakooli I klassi tantsulaste ja Nõmme Pillikooriga esinesid Õismäe Gümnaasiumi tütarlaste ansambel 3xuu (Maribel Ermel, Carmen Sibbul, Eliis Olman) ja meesansambel Häälemure (Kaspar Klettenberg, Kristjan Kallikivi, Jaan Voronõi, Hugo Johan Peet). Kumbki ansambel esines kahe lauluga.

Ettekandele tulid ka Maribel Ermeli (9.c) loodud laulud "See, mis jääb" ja "Ilusad mõtted", mille esitasid Maribel ise ning Kristjan Kallikivi, kitarril saatis Kaspar Klettenberg.
Kontserdi lõpunumbriks kõlas meie kooli mõlema ansambli esituses laul "Nadinii", millele oli tantsusammud seadnud Nõmme Kultuurikeskuse tantsujuht Kadri Aadma. Publik nägi tantsu esmaesitust tantsurühmalt Känd ja Käbid.
Õismäe Gümnaasiumi lauljatele ja nende juhendajale Koidu Ilmjärvele kuulusid kontserdi pikimad aplausid.

Jaan Õispuu,
arendusjuht