3.-5. klasside kombineeritud teatevõistlused
26.11.2016
Neljapäeval, 24. novembril toimusid Rocca al Mare koolis Haabersti koolide 3.-5. klasside kombineeritud teatevõistlused.

Osales kuus kooli: Tallinna Õismäe Gümnaasium, Mustjõe Gümnaasium, Järveotsa Gümnaasium, Rocca al Mare Kool, Haabersti Vene Gümnaasium ja Õismäe Vene Lütseum.

5. klasside arvestuses saavutas Õismäe Gümnaasium I koha.

5. klasside võistkond: eesreas Kamilla Dolgikh, Susanna Kristina Põldoja, Kelly Victoria Jüriso, Katariina Männisalu, Liana Sedman, tagareas õpetaja Kalle Jõudna, Reiko Kesa, Oliver Otlot, Ronaldo Kaljo, Robert Tischler, Ermo Evertsoo ja Roberto Kaljo.

4. klasside võistkond (pildil) saavutas II koha, võistkonnas olid: Eva-Liisa Mutso, Sandra- Liisa Jermonok, Mia-Lisette  Sarapik, Iiris Vaarmets, Mia Adele Rahuvarm, Reelika Unt,

Andreas Neuland, Georg Martin Ots, Erich Vilumets Krekker, Roland Kirr ja Hermann Liivik ja Trevor Maibak

3. klasside võistkond saavutas tihedas rebimises III koha, I koha saavutas Järveotsa Gümnaasium ja II koha Õismäe Vene Lütseum.

Palju õnne kõigile võistlejatele!