Haabersti Väike Elupäästja
18.11.2016
17. novembril toimus juba kaheksandat korda Haabersti Väikese Elupäästja võistlus. Projekti "Haabersti Väikese Elupäästja" lõppvõistluse korraldas Haabersti Vaba Aja Keskus koostöös Haabersti Linnaosa Valitsuse, Tallinna Kiirabi, Päästeameti Põhja-Eesti Päästekeskuse ennetustöö bürooga ja Haabersti koolidega.

Haabersti linnaosa koolide 3. klasside õpilased said projekti käigus koolituse tuleohutuse ning esmaabi vallas. Lõppvõistlusel esindasid omaklassi 4-liikmelised võistkonnad. Kokku osales võistlusel 16 võistkonda kõikidest Haabersti linnaosa koolidest. Lõppvõistlus koosnes valikvastustega viktoriinist ja praktilistest ülesannetest esmaabi ning tuleohutuse teemadel.

Ka meie koolist osalesid kõik kolmanda klassi võistkonnad (3.a, 3.b, 3.c). Seekord esikolmikusse ei mahtunud, kuid vajalikke teadmisi ammutasid õpilased kindlasti!