Algklasside teatekrossi võistlused
26.09.2016
Pildil autasustab 4. klasside võistkonda Ronne Sära, Tallinna Huvikeskus "Kullo" direktori asetäitja sporditöö alal
Neljapäeval, 22. septembril toimusid ümber Õismäe tiigi Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside teatekrossi võistlused.

Osalesid kuus kooli: Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe Vene Lütseum, Mustjõe Gümnaasium, Rocca al Mare Kool, Järveotsa Gümnaasium ja Õismäe Gümnaasium. Teatekrossi võistkonnas on 8 õpilast, esimese ringi jooksevad 4 tüdrukut, kõik ca 200m ja teise ringi samamoodi  4 poissi.

Võistlust alustasid 3. klasside õpilased, kes osalesid esmakordselt. Edasi startisid 4. klassid, nemad olid juba eelmisel õppeaastal osa võtnud. Tihedas konkurentsis tuli I koht. Võistkonnas olid Marita Märss, Mia-Lisette Sarapik, Mia Adele Rahuvarm, Reelika Unt, Erich Vilumets-Krekker, Jan-Richard Võrk, Herman Liivik ja Roland Kirr.

5. klasside võistkond koosseisus Kelly Victoria Jüriso, Emma Namnieks, Martina Mardi, Katariina Männisalu, Oliver Otlot, Ronaldo Kaljo, Reiko Kesa ja Ott-Rasmus Vanus, saavutas vaatamata väikesele ebaõnnestumisele väga tubli II koha.

Võistluste viimastena startisid 6.-7. klasside võistkonnad. Järgmised võistlused on novembrikuus, siis on kavas kombineeritud teatevõistlused.

Palju õnne võitjatele!