Meelespea tänab 2016
02.06.2016
Eelmisel õppeaastal sai ellu kutsutud Tallinna Õismäe Gümnaasiumi ja Meelespea lasteaia vahel koostööprojekt, mis saavutas kvaliteediprojekti tunnustuse "Parim koostööprojekt 2015" Ettevõetu jätkusuutlikkust näitab see, et koostöö toimis edukalt ka sel õppeaastal ja usume, et toimib ka edaspidi.

Reedel, 27. mail oli meid koos teiste lasteaia heade koostööpartneritega kutsutud Meelespea lasteaia tänuüritusele "Meelespea tänab". Tore oli, et väga pidulikku ja läbimõeldud üritust ilmestasid veelgi külalisesinejatena meie gümnaasiumi noored lauljad. Sai taaskord nauditud tütarlaste trio "Kolmiksuu" ja meesansambel "Häälemure" meeleolukat esinemist. Lauljad võitsid täielikult publiku südame ja pärast viimasena kõlanud laulu lasteaias käimisest plaksutasid kuulajad neile püsti seistes.

Aitäh ansamblite noored ja õp Koidu Ilmjärv!

Aitäh ka kaheksanda klassi tüdrukutele ja poistele, kes viibisid lasteaia õpetajate eest rühmades ja andsid sellega neile võimaluse osaleda tänuüritusel!

Silvi Krebs

algklasside õppetooli juht