Kutse Uue-Peedu koolilaagrisse!
11.04.2016
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi õpilased ja õpetajad Uue-Peedul 2015.

Uue-Peedu Noortelaagril on üheks suunaks koolilaagrite korraldamine. Õismäe Gümnaasiumi õpilased on alates 2006. aastast igal suvel veetnud ühe laagrisuve Uue-Peedu Noortelaagris. Vedajateks olid kooli kehalise kasvatuse õpetajad eesotsas õpetaja Üllega. Traditsioon on jätkuv ja 2016.aaastal toimub juba 11. suvelaager. Oluliseks peame lastele pakutava 3 korda päevas tervistava toitlustamise sooja söögiga, igahommikused ujumised laste tervise karastamiseks ja kõik muu, mis ühe laagri juurde kuulub.

Rohkem infot laagri kodulehel www.peedu.ee

Laager Õismäe Gümnaasiumi põhikooli õpilastele toimub 06.06-12.06.2016 ja kutse saab kehalise kasvatuse õpetaja käest.

Koolipoolne projektijuht on oskusainete õppetooli juhataja, kehalise kasvatuse õpetaja Ly Aruväli, e-mail: ly.aruvali@oismae.edu.ee