Jalgpalli osavusfestival „Värav“
11.04.2016
1. aprillil korraldas Eesti Jalgpalli Liit (EJL) osavusfestivali „Värav“ .

Osalesid Tallinna koolide 1.-3. klasside ja 4.-5. klasside õpilased. Haabersti linnaosa koolidest osales ainult Õismäe Gümnaasium. Igas võistkonnas pidi olema vähemalt 2 tüdrukut, kokku kuus võistlejat. Harjutusi tuli sooritada ajale ja nõudsid jalgpallurite osavust: slaalomiraja läbimist, värava löömist ja söötmist.

1.-3. klasside võistkond, koosseisus Mia Sarapik 3b, Iiris Vaarmets 3b, Hugo Kirss 2c, Roland Kirr  3b, Tristan Liias 3a ja Ronan Patrick Hakala 3a klassist saavutas III koha.

4.-5. klasside võistkond koosseisus Emma Namnieks 4c, Siret Lääne 4c, Mikk Võsu 5b, Sten Marten Viira 5b, Remi Mäeots 5a, Ermo Evertsoo 4a ja Reiko Kesa  4a klassist saavutas 5. koha.

Kõik osalejad said EJL poolt meened ja kingitused meenutamaks jalgpallifestivalil osalemist.