Tallinna Õismäe Gümnnaasiumi Jaapani klubi külas Jaapani Suursaadikul
01.04.2016
30. märtsil käisid Tallinna Õismäe Gümnaasiumin õpilased Hannah Viirlo, Olivia Otlot, Iris Ojavee ja Jan-Erik Kotka koos inglise keele õpetaja Mari Mehtäläga külas Jaapani suursaadiku residentsis.

Selline üritus toimub juba kolmandat korda ja selle eesmärk on tutvustada huvilistele Jaapani vanemaid traditsioone kui tänapäevane manga ja anime kunst.

Peale saadiku südamlikku tervitust jagati Jaapani-huvilised väiksematesse rühmadesse ja kõik said kätt proovida ikebana, origami ja kalligraafia alal. Töine ennelõuna päädis piduliku lõunasöögiga. Laud oli kaetud Jaapani traditsiooniliste hõrgutiste sushi ja tempuraga ning joogiks Jaapani limonaad!

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi Jaapani klubi BAKANESE on toiminud kaks aastat ja liikemid juba 30.

Mari Mehtälä,

õpetaja