Haabersti linnaosa ja Tallinna linna suusatamise võistlused
14.03.2016
3. märtsil toimusid Nõmme Spordikeskuses Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside suusatamise võistlused.

3.-5. klasside poistest saavutas I koha Steven Vaasna, III-IV kohta jagasid Roberto Kaljo ja Ott-Rasmus Vanus. Distants oli 1,4 km. Tüdrukutest saavutas 1,4 km rajal  I koha Marii-Isabel Allikberg, II koha Iiris Vaarmets ja III koha Siret Lääne.

Pildil: Siret, Iiris ja Marii-Isabel

6.-7. klasside poistest saavutas I koha Rain Liloson, II koha Georg Dello ja III koha Helar Kalev. Võisteldi 2,8 km rajal. Tüdrukutest saavutas II koha Marlen Riet ja III koha Linda Mutso, 1,4 km rajal.

Pildil: Linda, Marlen ja Melany

Kokkuvõttes saavutasime Haabersti linnaosas kõikides vanuseklassides I koha.

8.-9. märts toimusid  Nõmme Spordikeskuses Tallinna linna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises, kus võistlesid põhikoolide ja gümnaasiumide õpilased. 4 km pikkusel rajal oli põhikoolide poiste arvestuses väga tubli Ivo Niklas Hermanson, kes saavutas Tallinna linnas 7. koha ajaga 12.50. Kokku oli rajal 89 võistlejat.

Pildil: Ivo Niklas Hermanson stardis.

Gümnaasiumi noormeestest saavutas Rasmus Mälton 14. koha ajaga 13.31, võistlejaid oli rajal 68.

Palju õnne kõigile!