Haabersti linnaosa koolide 4. klasside rahavastepallivõistlused
16.02.2016
4. klasside tüdrukute võitkond: Martina Mardi, Lydia Klimakova, Kamilla Dolgikh, Katariina Männisalu, Dionne Rette Kookla, Kelly Victoria Jüriso, Liana Sedman, Rebeka Marii Hannioti ja Katariina Peipman.
10. ja 11. veebruaril toimusid Haabersti linnaosa koolide 4. klasside rahavastepallivõistlused.

10. veebruaril võistlesid Haabersti Vene Gümnaasiumis poisid, viie kooli seas saavutasime III koha koosseisus: Rasmus Reinoja, Ott-Rasmus Vanus, Ermo Evertsoo, Roberto Kaljo Ronaldo Kaljo, Reiko Kesa, William Vodi, Robert Tischler ja Märten Susi. I kohale tuli Rocca al Mare Kool, II kohale Järveotsa Gümnaasium.

11. veebruaril võistlesid tüdrukud, kuue kooli seas saavutasime III koha, I kohale tuli Rocca al Mare Kool ja II kohale Järveotsa Gümnaasium.