Oskusainete nädal
01.02.2016
25.-29.01. 2016 toimus Õismäe Gümnaasiumis oskusainete nädal.

Terve nädala jooksul oli erinevaid üritusi: esmaspäeval oli võimlas sopsu võistlus, osales üle 20 võistkonna, kes pidid 3 minuti jooksul viskama vabaviskeid. Kõige rohkem vabaviskeid sooritas 5a klassi võistkond TEAM.

Teisipäeval oli võimalus neljal vahetunnil laulda karaoket, esitati 15 laulu, kõige aktiivsemad olid 3b ja 3c klassi õpilased ning 10b klass.

Kolmapäeval ja neljapäeval olid võimlas Haabersti linnaosa 5. klasside rahvastepalli võistlused. Meie kooli 5. klasside tüdrukud said III koha ja poisid I koha.

Neljapäeval tähistasime Paul Kerese 100. sünniaastapäeva malesimultaniga, simultani andis 8c klassi õpilane Marken Keres. Marken suutis 60. minuti jooksul kõik vastased alistada.

Raamatukogus oli näitus Paul Keresest, aulas toimus loovtööde konverents 7. klassi õpilastele.

Reedele toimus 1.-4. klassi õpilastele kontsert „Kontserdiloomad“.

Samuti oli plaanis oli, et 4. klassid ehitavad lumest skulptuure, aga ilmaolude pärast on see edasi lükatud. Mõtted on paberile joonistatud ja kavandid ootavad ilusamat ilma.

Õpetaja Merilin Hera juhendamisel 1. ja 2. klassi õpilaste töö "Malekuningriik".