Haabersti linnaosa 5. klasside rahvastepalli võistlused
01.02.2016
27. ja 28. jaanuaril toimusid Õismäe Gümnaasiumis Haabersti linnaosa 5. klasside rahvastepalli võistlused.

Kolmapäeval, 27.01 võistlesid tüdrukud. Võimlas olid kuue kooli võistkonnad, kus kõik kõigiga võistlesid, selgus võitja alles peale viimast mängu. Võrdsete punktidega lõpetasid Jäerveotsa Gümnaasium, Õismäe Vene Lütseum ja Õismäe Gümnaasium, otsustavaks said võitude ja kaotuste suhe ning omavahelised mängud. I koha saavutas Järveotsa Gümnaasium, II koha sai Õismäe Vene Lütseum ja III koha Õismäe Gümnaasium.

Pildil on Lisette Karofeld 5a, Gerli Kožurov 5a, Marii Eliis Lattik 5a, Marii Liiksman 5a, Marianne Mendel 5a, Jaanika Varik 5a, Kertu Viljak 5a, Anne- Mai Heinla 5b, ja Ädu Melanie Kirss 5a ja õpetaja Ülle Meier.

Neljapäeval, 28.01 võistlesid poisid. Siin oli samuti võistlus väga pingeline. I koha saavutas Õismäe Gümnaasium, II koha Haabersti Vene Gümnaasium ja III koha Rocca al Mare Kool.

Pildil on Mikk Võsu 5b, Sten-Marten Viira 5b, Steven Vaasna 5b, Karl Türin 5b, Juhan Varik 5a, Gregor Veiper 5a, Remi Mäeots 5a, Madis Altvälja 5a ja Herman Liira 5a.