EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Uudised

Reaal- ja loodusainete nädala tulemused
31.01.2011

Reaal- ja loodusainete nädalal toimusid loodusainete viktoriinid, meisterdati taaskasutatud materjalidest, nuputati, arvutati peast ning teised üritused. Järgnevalt on toodud mõningad tulemused.



Loodusainete viktoriin

1.-3. klasside viktoriini tulemused oli nii tasavägised, et kõiki sai võrdselt kiidetud ja premeeritud.
4.-6. klasside viktoriini üldarvestuses saavutasid I koha 4.c klass, II koha 6.a ja III koha 6.c.
Onlineviktoriinis osutusid tublimaks Kert Liinat 5.c, Kristjan Kallikivi 5.b, Joonas Vain 5.b.

Taaskasutatud materjalidest meisterdajaid oli kõige enam 1.a klassis. Eraldi kiidame 2.c klassi õpilast Alissa Tammertit.

Parimad peastarvutajad

1.klass

Markus Ulejev 1.a, Innar Viinamäe 1.a, Kaspar Lesk 1.a, Alisel Renate Kail 1.a, Gert-Urmet Uustani 1.b, Liis Maribel Vaga 1.b, Linda Mutso 1.b, Otto Cristofer Vanasaun 1.c, Triin Aadma 1.c, Kristjan Peedisson 1.c.

2.klass

Robin Sarv 2.a, Karel Tummeltau 2.a, Laura-Luisa Neuland 2.a, Eliis Turvas 2.a, Sandra Sarap 2.b, Lisette Orav 2.b, Klaus Märten Sammal 2.b, Hannes Uve Martin Ott 2.b, Helan Kalev 2.b, Alex-Daniel Nõmmemees 2.c, Semjon Solomanin 2.c, Richard Rõõm 2.c.

3.klass

Helena Tischler 3.a, Markus Arm 3.a, Rasmus Merimaa 3.a, Maris Tenno 3.b, Sander Kõrts 3.b, Edith Merlia 3.b, Kelly Kivimaa 3.b, Mathias Vaga 3.c, Mihkel Kurbel 3.c, Marken Keres 3.c, Remy Aoveer 3.c.

4. klass

Sander Ulejev 4.a, Joosep Mart Männik 4.a, Kerttu Jänes 4.a, Jaan Voronõi 4.b, MArkus Savi 4.b, Brenda Bridget Prikk 4.b, Margarita Mervjak 4.c, Gerda Tähve 4.c, Liisa Heinla 4.c, Sten Kiinvald 4.c.

5.klass

Aleksander Kirss 5.a, Karel Karlson 5.a, Janar Välk 5.a, Õnneriin Austrin 5.b, Mikk Merimaa 5.b, Helena Mutso 5.b, Kristjan Sammal 5.b, Kristjan Kallikivi 5.b, Kaspar Klettenberg 5.b, Kristiina Kuusepalu 5.c, Kert Liinat 5.c, Rasmus Reede 5.c.

 

 

Parimad nuputajad

1.klass

Robert Uibokand 1.a, Martin Veližanin 1.a, Kerli Kaarna 1.a, Karina Hanniotti 1.b, Katre Liis Värs 1.b, Gert-Urmet Uustani 1.b, Triin Aadma 1.c, Grete-Ly Avik 1.c, Kaarel Kuldmaa 1.c.

2.klass

Laura-Luisa Neuland 2.a, Robin Sarv 2.a, Kaisa Kivilo 2.a, Sandra Sarap 2.b, Lisette Orav 2.b, Hannes Uve Martin Ott 2.b, Alissa Tammert 2.c, Alex-Daniel Nõmmemees 2.c, Kadi-Liis Pärn 2.c.

3.klass

Jaan Markus Jahilo 3.a, Rasmus Merimaa 3.a, Markus Arm 3.a, Edith Merila 3.b, Sander Kõrts 3.b, Mihkel Ader 3.b, Jüri Fomin 3.c, Remy Aoveer 3.c, Kairit Klaus 3.c.

4. klass

Helene Liivik 4.a. Maria Jõgi 4.a, Liisa Lotta Klaassen 4.a, Joosep Mart Männik 4.a, Kaspar Kluge 4.b, Jaan Voronõi 4.b, Elena Kaarna 4.b, Sten Kiinvald 4.c, Lizette Marie Treiberg 4.c, Marleen Reede 4.c, Gerda Tähve 4.c.

5.klass

Aleksandra Saarmets 5.a, Marchell Alas 5.a, Marie-Annabel Reiner 5.a, Mikk Merimaa 5.b, Kaspar Klettenberg 5.b, Brigita Oras 5.c, Ketryn Parkonen 5.c, Rasmus Reede 5.c.

 

 

Matemaatika nädalaülesannete parimad lahendajad

Annika-Eliisabet Roost 7.a, Helena Mutso 5.b, Saskia Sui 5.b, Karl-Eghert Levoll 5.b.

 

 

Aritmeetikakonkursi parimad

25 punkti:

Vanessa Jalakas 9.b, Roger Linask 9.b, Aivo Tamkõrv 9.b, Triin Roosimäe 12.b.

24,5 punkti:

Annika Kluge 9.a, Kaisa Reivart 9.b.

24 punkti:

Meribel Kärg 7.a, Mihkel Klementsov 7.a, Kristiina Zubkova 7.b, Ingrid Pajo 8.b, Birgit Allmere 9.a, Katrin Martson 9.b, Rainer Koorem 11.b, Martin Aron 12.a.

23,5 punkti:

Marianne Mäesalu 10.c, Julia Mentjuk 11.a, Geiu Vatter 12.b.

23 punkti:

Ragnar Rästas 8.b, Hendrik Öpik 9.a, Kristjan Pärtelpoeg 9.b, Maarja Kordemets 10.a, Konstantin Nikolski 10.a, Roman Zubkov 10.c, Toomas Käär 11.a, Rene Luht 12.a, Siimo Sistok 12.a, Martin Männasalu 12.a, Mario Tosso 12.c.

22,5 punkti:

Kaarel Jaanson 8.b, Jekaterina Kuznetsova 8.b, Helena Nurkse 9.a, Anete Gertrud Kruusement 11.a, Ako Kärner 12.a, Rait Mölder 12.b.

22 punkti:

Maria Teresa Kalmet 7.a, Tanel Järve 7.a, Rasmus Mälton 7.a, Anna Pahhatajeva 8.a, Helena Pass 9.a, Diana Sedman 9.b, Markus Evisalu 11.a, Kristel Kiisk 11.a, Ülari Velviste 11.b, Kert Hallik 12.c.