Tallinna koolinoorte meistrivõistluste finaal jalgpallis põhikooli tütarlastele
20.11.2015
10. novembril 2015.a. toimus Tallinna koolinoorte 2015.a. meistrivõistluste finaal jalgpallis põhikooli tütarlastele. Finaalis osales kuus kooli: Tallinna Reaalkool, Tallinna Ühisgümnaasium, Tallinna Õismäe Gümnaasium, Tallinna Saksa Gümnaasium, Tallinna Lilleküla Gümnaasium ja Tallinna Kunstigümnaasium. Võitlused toimusid Lillekülas, A. Le Coq Arena jalgpalli staadionil.

Meie võistkond, kuhu kuulusid Klaudia Sirel 9a, Maria Mägi 9a, Merili Tamm 9a, Birgit Helendi 8b, Maria Zadonski 7a, Elisabeth Linde 7c, Marilin Pajumägi 7a, Kelli Kastor 9a ja Kerttu Jänes 9a, saavutas väga tubli 4. koha.

Esikoha ja kuldmedalid võitis Tallinna Reaalkool, II koha saavutas Tallinna Ühisgümnaasium ja III koha Tallinna Kunstigümnaasium.

Õpilasi juhendas õpetaja Ülle Meier.

Palju õnne kõigile!