REAAL- JA LOODUSAINETE NÄDAL 13.–20. november 2015
16.11.2015
REEDE 13. november
  • Mängupäev 9. klassidele Cashflow 101 (autor Robet Kiyosaki) – loeng ja mäng majandusest

ESMASPÄEV 16. november
  • Keskkonnahariduse spetsialisti Reet Kristiani loeng-tunnid võõrliikidest 6. klassidele

TEISIPÄEV 17. november
QRL-mäng

Leia koolis QR-koode (10 tk) ja lahenda seal olevad ülesanded! Võistlus kestab nädala lõpuni, parimatele auhinnad! Osaleda võib võistkonnana või individuaalselt!

Vastused saata reedel kella 15-ks aadressil   jonas.lemmik@gmail.com

• GIS-spetsialisti Ivari Rannama loeng „Tallinn kaardil“ 10. klassidele (kell 10.00)
  • Geograafiaolümpiaad

KOLMAPÄEV 18. november GIS-päev, töövarjupäev
ORIENTEERUMISMÄNG koolimajas 7.–8. klassidele. Täpsem informatsioon aineõpetajatelt!
  • TTÜ lektori loeng ledvalgustitest 8. klassidele (kell 10.00 aulas)
  • Mondo aktiivse osalusega tund kliimasoojenemisest 9. klassidele (3.–5. tund)
  • Mondo aktiivse osalusega tund kliimasoojenemisest 11. klassidele (6.–7. tund)
  • Töövarjupäev 12. klassidele