Haabersti Linnaosa koolide algklasside murdmaa teatejooksu võistlused
25.09.2015
Pildil on 4. klasside võidukas võistkond: poiste kehalise kasvatuse õpetaja Kalle Jõudna, Ott-Rasmus Vanus, Emil Rand, Roberto Kaljo, Ronaldo Kaljo, Katariina Männisalu, Emma Namnieks, Kelly Victoria Jüriso ja Dionne Rette Kookla.
23.09.2015.a. toimusid Haabersti Linnaosa koolide algklasside murdmaa teatejooksu võistlused.

Osalesid kuue kooli: Rocca al Mare kooli, Järveotsa Gümnaasiumi, Haabersti Vene Gümnaasiumi, Õismäe Vene Lütseumi, Mustjõe Gümnaasiumi ja Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside õpilased.

Võistlust alustasid 3. klassid. I koha saavutas Rocca al Mare kool, II koha Õismäe Gümnaasium ja III koha Järveotsa Gümnaasium.

4. klassidest võitis Õismäe Gümnaasium, järgnesid Järveotsa ja Rocca al Mare kool.

5. klassidest võitis I koha Rocca al Mare kool, II koha saavutas Õismäe Gümnaasium ja III koha Järveotsa Gümnaasium.

6.-7. klasside koondvõistkondadest saavutas I koha Rocca al Mare kool, II koha Õismäe Gümnaasium ja III koha Õismäe Vene Lütseum.

Palu õnne võitjatele!

Järgmine võistlus on novembris, kus toimuvad kombineeritud teatevõistlused.