Spordinädal Tallinna Õismäe Gümnaasiumis
12.09.2015
7.-11. september tähistas Tallinna Õismäe Gümnaasium üleeuroopalist spordinädalat.

Esmaspäev juhatas spordinädala sisse sporditeemaliste joonistustega. Joonistasid algklassid ja kõik, kes soovisid. Kunstiteostest tuli uhke näitus ja kõige rohkem hääli saanud pilte kasutatakse diplomite kujunduses.

Teisipäeval toimus kõikides klassides 3. tunni ajal liikumispaus. Gümnaasiumi õpilased mõtlesid välja toredad harjutused, näitasid ette ja tegid neid koos erinevate õppeainete tundides. Kindlasti tuli pärast seda lugemine ja arvutamine paremini välja.

Kolmapäeval oli medalite näitus. Õpilased tulid kooli medalitega, mida sai kahel vahetunnil näidata ja vaadata. Pildil Roberto Kaljo. Lava ette tulid tublimatest tublimad, kes on saavutanud medalikohti juunioride arvestuses Eesti MV-l, MM-l, MK-l ja EM-l.

Järgmisel pildil on Euroopa Meistrivõistluste Wushu medalivõitjad: pronksmedali omanik Elisabeth Uustalo ja kuldmedali omanik Anete Kõrve.

Neljapäeval oli 3. tunni ajal kõikide ainetundide teemaks sport. Erinevate ainete õpetajad said oma ainet käsitleda läbi sporditeema.

Reede, tervisepäev algas hommikul vara. Kooli juures alustavad algklassid jooksudega ja osalevad erinevate klubide treenerite näidistundides. Põhikooli ja gümnaasiumi õpilased matkavad 7 km matkarajal, sõidavad jalgratasega 20 km või rulluisutavad. Tervisepäev oli tore päev koos kooliperega.