10 aastat spordilaagrit Tõrva lähistel
26.06.2015
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi õpilaste ja õpetajate poolt väga oodatud traditsiooniks on suvine spordilaager Tõrva lähistel, Uue Peedul. Sellel aastal toimus laager juba 10. korda, 4.-12.juunil.

Tavapäraselt hakati juba varakult uurima, millal saab ennast laagrisse registreerida. Sellel aastal osales 57 last, nii mõnigi osales juba kaheksandat aastat järjest. Kümne laagrisuve jooksul on olmetingimused ja sportimisvõimalused aina täienenud. Aastate jooksul on sinna rajatud esinduslik korvpalliväljak koos pealtvaatajatele mõeldud tribüünidega. Rajatud on rannavõrkpalli- ja sulgpalliplatsid. Kergejõustikuala, kus saab harjutada kaugus-, kõrgus- ja teivashüpet. Laagri territooriumil on tehisjärv ujumiseks ja suplemiseks ning igati kaasaegsed saunad. Laagrielu koosnes sportlikest tegevustest. Toimusid traditsioonilised meeskondlikud jõukatsumised – erinevad pallimängude turniirid, kurepesajooks, meelelahutuslikud võistlused. Toimusid esinemisoskusi ja teadmisi proovile panevad ettevõtmised – viktoriinid, playback-esinemised jm. Kõigis tegevustes oli väga oluline osa laste koostööl, meeskonnavaimu arendamisel, sõbralikkusel ja üksteise toetamisel.

Pildid laagrist.