Uudised

Tallinna Koolinoorte XXXIII Spordimängud
01.06.2015
Anette Alapert valmistub kaugushüppeks
18.-19. mai toimusid Kadrioru staadionil Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus.

Arvestus toimus  kahes vanusegrupis: põhikoolis said väga hea tulemuse 44 Tallinna kooli seas Anette Alapert 100m jooksus 7. koha, ajaga 13,34 ja kaugushüppes 6. koha tulemusega 5,11m. Lisbeth Verk  kaugushüppes 9. koha, tulemusega 4,83m. Kerttu Jänes  7. koha kõrgushüppes, tulemusega 1.40. Klaarika Tabbun saavutas kaks  4. kohta, ketteaheites tulemusega 20.64 ja kuulutõukes 9,64. 4x100m teatejooksunelik: Anette Alapert, Kerttu Jänes, Klaudia Sirel ja Ege-Teili Oja sai 5. koha. Poistest saavutas Eero Põlluver kettaheites 5. koha tulemusega 31.88m. Gümnaasiumi noormeestest saavutas Martin-Ulvo Maasing 110m tõkkejooksus 4. koha, ajaga 17,91 ja 200m jooksus 7. koha ajaga 24,26 sek.

Kergejõustikuvõistlustega lõppesid ka Tallinna Koolinoorte XXXIII Spordimängud. Põhikoolide arvestuses saavutasime 17. koha, üldse osales 60 kooli. Gümnaasiumide arvestuses saavutasime samuti 17. koha 42 gümnaasiumi seas.