Laululapsed Anija mõisas
24.05.2015
Laululapsed tutvumas Anija mõisaga
„Olla koos on nii hea!“ laulsid Õismäe Gümnaasiumi lapsed 15. mail Anija mõisa saalis. Nii lõppes meie mudilas- ja poistekoori laulupäev, mille korraldasime sellepärast, et kevadkontserdi kavasse ei mahtunud kõik meie õpitud laulud ära.

Lastekoor ja segakoor käivad Anijal laululaagris juba viimased 12 aastat. Nüüd said seal laulda ka meie kõige väiksemad.

Anija mõisas võttis meid lahkelt vastu virtin Margit Kuusik. 200 aastat vana maja ajalugu ja kunagist koolielu tutvustas Pille Kulla. Kogu päeva käinud kooriharjutuste käigus õpiti juurde ka paar uut laulu.

Meie laulmised Anijal lõpevad alati kontserdiga vanematele ja külarahvale. Seekord kujunes tõmbenumbriks laul „Olla koos“, millele lisasalmid kirjutas meie oma laululaps Anabel Tannenberg. See lugu läks ka kordamisele ja kaasa laulis ka publik.

Vanemad kiitsid toredat üritust ja pidasid kontserdipaika suurepäraseks. Ka lapsed oli väljasõiduga väga rahul. Juba oodatakse järgmist kooli- ja lauluaastat!

Aitäh õpetajatele Sivi Krebsile, Piret Harrole ja Koidu Ilmjärvele tänu kellele see laulupäev teoks sai.

Videod.