Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside spordimängud kergejõustikus ja pendelteatejooksus
24.05.2015
Pildil on 3. klasside võistkond: Reiko Kesa, William Vodi, Ronaldo Kaljo, Kelly Victoria Jüriso, Ott-Rasmus Vanus, Emma Namnieks, Emil Rand, Susanna Kristina Põldoja, Kert Jaanimäe ja Roberto Kaljo. Pildilt puuduvad Siret Lääne ja Katariina Männisalu.

15. mail toimusid Järveotsa Gümnaasiumi staadionil Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside pendelteatejooksu ja kergejõustikuvõistlused.

3. klasside võistkond koosseisus: Reiko Kesa 3a, Roberto Kaljo 3a, Ronaldo Kaljo 3a, Kelly Victoria Jüriso 3a, Susanna Kristina Põldoja 3b, Emil Rand 3b, Emma Namnieks 3c, Siret Lääne 3c, Kert Jaanimäe 3d ja Katariina Männisalu 3d klassist saavutasid pendelteatejooksus I koha.

Kergejõustikus võisteldi 60m jooksus ja kaugushüppes. Susanna Kristina Põldoja saavutas 60m jooksus  II koha  ajaga 9,8 ja kaugushüppes I koha  tulemusega 3.60m. Kelly Victoria Jüriso sai  kaugushüppes III koha  tulemusega 3.45m.  Ronaldo Kaljo sai I koha 60m jooksus ajaga 8,9 sek. Reiko Kesa sai II koha, ajaga 9,0 sek. Kaugushüppes saavutati kolmikvõit: Ott-Rasmu Vanus sai tulemuseks 3.90m, William Vodi 3.83m ja Reiko Kesa 3.70m. Võistkonnas olid veel Siret Lääne 3c, Katariina Männisalu 3d, Emil Rand 3b, Emma Namnieks 3c ja Kert Jaanimäe 3d klassist. Võistkondlikult saavutas 3. klasside võistkond kergejõustikus I koha.

4. klasside võistkond koosseisus: Maile Velviste 4c, Bianca Vigand 4c, Kertu Viljak 4a, Gerli Kozurov 4b, Marii Eliis Latik 4a, Mikk Võsu 4c, Sten Marten Viira 4b, Juhan Varik 4a, Herman Liira 4a, Remi Mäeots 4a saavutas pendelteatejooksus II koha.

4. klassid võistlesid 60m jooksus ja kaugushüppes.Võistkonnas olid veel Marii Liiksman 4a, Uku Neemre 4a, Bianca Vigand 4c, Kertu Viljak 4a, Gerli Kozurov 4b, Marii Eliis Latik 4a, Juhan Varik 4a, Herman Liira 4a, Remi Mäeots 4a klassist. Võistkondlikult saavutas 4. klasside võistkond kergejõustikus I koha.

5. klasside võistkond koosseisus: Linda Mutso 5b, Liis Maribel Vaga 5b, Grete Berendsen 5b, Triin Aadma 5c, Heleriin Kattago 5c, Kaarel Kuldmaa 5c, Jan- Christofer Sarapik 5c, Marek Palm 5c, Revo Türkson 5b, Joonas Marten Abram 5b saavutas pendelteatejooksus III koha.

Rahe ja vihm tegid rajad märjaks ja libedaks ning  5. klasside kergejõustikuvõistlused jätkusid teisipäeval, 19.05. Kergejõustiku tulemused: Grete Berendsen saavutas kaks auhinnalist kohta, II koha kaugushüppes tulemusega 4.60m ja III koha 60m jooksus ajaga 8,6sek. Hetek Johanna Tamm sai palliviskes I koha tulemusega 41m. Poistest sai Georg Dello palliviskes I koha tulemusega 50m. Võistkondlikult saavutas 5. klasside võistkond kergejõustikus I koha. Võistkonnas olid veel Heleriin Kattago 5c, Melany Kivinukk 5c,  Markus Ulejev 5a, Raiko Aja 5a ja Raimond Jüriso 5b klassist.

Nende võistlustega lõppesid ka Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside 2014/15. õppeaasta spordimängud, mis olid meile väga edukad. Üldkokkuvõttes saavutas Tallinna Õismäe Gümnaasium I koha!

Palju õnne kõikidele osavõtjatele ja juhendajatele!

Veel pilte võistlusest.