Osavusfestival „Värav“
18.04.2015
Pildil on loo autor Grete Berendsen koos Mart Poomiga.
16. aprillil 2015 toimus Eesti Jalgpalli Liidu hallis osavusfestival „Värav!“.

Üritus toimus A Le Coq Arena´l. Osalesid 4.-5. klasside õpilased 22 koolist üle terve vabariigi. Lapsed pidid läbima 4 rada: esimesel rajal pidi tegema jalgpalliga slaalomit, teisel rajal 1. minuti jooksul palli väravasse lööma, kolmandal rajal tuli teha slaalom, joosta ümber tähise ja lüüa pall väravasse ning neljas rada oli üllatus, mis osutus samaks, mis kolmaski, ainult, et pall oli palju väiksem. Selle kõige vahepeal pakuti pannkooke ja teed ning kohvi. Külas käisid Haribo karu ja Eesti üks kuulsamaid jalgpallureid Mart Poom. Poom jagas autogramme ja oma eluloo raamatuid. Koos temaga sai pilti teha ja kellel eriti vedas, sai jalgpallurile penaltit lüüa.

Üritusest saab veel lugeda: http://www.jalgpall.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=8296.

4.-5. klasside võistkonnas olid: Grete Berendsen, Liis Maribel Vaga, Oliver Salben,Georg Dello, Sten Marten Viira, Jan Christofer Sarapik, Steven Vaasna ja Kaarel Kuldmaa.