Ökuliakadeemia II konverents
27.02.2015
26. veebruaril kell 13.00 toimus Tallinna Õismäe Gümnaasiumi õpilaskonverents. Ökuliakadeemia konverentsi nime all sai traditsioon alguse aasta tagasi. (Ökul on Õismäe gümnaasiumi gümnasist).

Konverentsi kavas oli 12. klassi õpilastelt kaheksa ettekannet: Erko VANASAUN „Õismäe mänguväljakute turvalisus ja disain“, Getter KIISK „Adpositsiooni läbi tähendusfunktsiooni nihked tänapäeva eesti keeles“, Oliver SAAR „Redutseerivate sahhariidide reaktsioon vask(II)hüdroksiidiga“, Enel RAND „Eestlaste töötamine välismaal“, Karl-Kaspar ROOSTALU „Eestlaste välisreisid TÕG gümnasistide näitel“, Anette-Brenda BERGERT „Isiksushäired kolme häiretüübi vahel“, Marek PIHEL „Telefon Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 9.-12. klasside õpilaste kasutuses“ ja Kalev REISKA „Elektriseadmete energiatarbimine tööfaasis ja puhkerežiimil“.

Konverentsi kuulajaskonna moodustasid 10.-12. klasside õpilased, õpetajad ja külalised.

Jaan Õispuu,

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi arendusjuht