Haabersti linnaosa koolide algklasside kombineeritud teatevõistlused
20.11.2014
19. novembril toimusid Rocca al Mare Koolis Haabersti linnaosa koolide algklasside kombineeritud teatevõistlused.

3. klasside võistkond saavutas I koha. Võistkonna koosseis:
Kelly Victoria Jüriso 3a; Susanna Kristina Põldoja 3b; Emma Namnieks 3c; Katariina Männisalu 3d; Liana Sedman 3b; Kamilla Dolgikh 3d; Roberto Kaljo 3a; Ronaldo Kaljo 3a; Reiko Kesa 3a; Emil Rand 3b; Ott-Rasmus Vanus 3d; Karlin Orula 3d.

4. klasside võistkond saavutas samuti I koha. Võistkonna koosseis:
Piia Carmen Milkov 4c; Elisabeth Uustalo 4c; Bianca Vigand 4c; Gerli Kozurev 4b; Marii-Eliis Lattik 4a; Kertu Viljak 4a; Mikk Võsu 4c; Remi Mäeots 4a; Steven Vaasna 4b; Sten Marten Viira 4b; Uku Neemre 4a ja Gregor Veiper 4a.

5. klasside võistkond saavutas III koha. Võistkonna koosseis:
Grete Berendsen 5b; Linda Mutso 5b; Liis Maribel Vaga 5b; Heleriin Kattago 5c; Triin Aadma 5c; Melany Kivinukk 5c; Georg Dello 5b, Raiko Aja 5a; Jan-Christofer Sarapik 5c; Marek Palm 5c; Kevin Reinsalu 5c; Kaarel Kuldmaa 5c ja Valentin Nikolski 5c.

Palju õnne võitjatele!