MTÜ Lastekaitse Liit projekti "Kiusamisest vaba kool" Tallinna pilootkoolide meeskondade kohtumine
12.06.2014
Tallinna Õismäe Gümnaasium on üks 25 pilootkoolist Eestis ja 8 pilootkoolist Tallinnas, kes osalevad MTÜ Lastekaitse Liidu projektis "Kiusamisest vaba kool".

Teisipäeval 10.juunil väisasidki Tallinna pilootkoolide kolmeliikmelised meeskonnad meie kooli. Tehti kokkuvõtteid. Meie õpetajad Silvi Krebs, Mai Unt ja Monika Kabral rääkisid, mis meil tehtud, milliseid mõtteid ja arvamusi projekt õppeaasta jooksul tekitas. Kohtumisel osalesid ka projektijuht Liivia Tuvike ja projekti assistent Viive Rull Lastekaitse Liidust, projekti koolitaja psühholoog Auli Andersalu Targo, projekti eksperdid Tallinna Ülikooli õppejõud Leida Talts ja Sirje Piht ja kõik meie algklasside õpetajad. Osalejaid tervitas direktor Kaja Toomsalu. Kohtumine oli töine ja asjalik. Tõdeti, et seitsme kuuga on väga palju juba ära teha jõutud. Jäi kõlama mõte, et osalejatele projekt meeldib ja nad usuvad selle kasutegurisse. Edu oleneb klassi, vanemate ja õpetajate koostööst. Midagi ei juhtu aga üleöö!