Algklasside stiilipäev
22.04.2014
15.-17. aprill 2014 toimus koolis algklasside stiilipäevad. Stiilinädalast võtsid osa 2., 3. ja 4. klassid, 1.c ja 5.a.

Teisipäeval tuli end riietada multifilmikangelaseks, kolmapäeval Charlie Chapliniks, neljapäeval pidi riietus väljendama kandja tulevast ametit. Kõige rohkearvulisem osavõtt oli kolmandal - ametite päeval.

Õpilasesnude liikmed Liisa ja Bridgit valisid välja stiilsemad. Nendeks olid:
Chrisette (loomaarst), Liisa (arst), Meribel (laulja), Kristofer (lendur), Patric (cowboy) 1.c klassist.
Helena (juuksur) 3.c klassist. Uku (laulja), Mihkel (kirurg), Marianna (teadlane) 4. a-st. Kaspar (metsavaht) ja Laura (advokaat) 4.a-st.

Auhinnaks olid kommid ja kõige stiilsematele lastešampoon ja dušigeel, et laps saaks end grimmist korralikult puhtaks pesta. Kommid hankis õpilasesindus ja šampoonid pani välja Orto.