Aktiivne Haabersti Noor 2014
02.03.2014

Haabersti Linnaosa Valitsus tunnustas Eesti Vabariigi 96. aastapäevale pühendatud pidulikul vastuvõtul linnaosa haridus-, kultuuri- ja noorsootöötajaid. Aktiivseks Haabersti Nooreks valiti Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 7.b klassi õpilane Aiko Henry Austrin

Tegemist on noorega, kes on väga sõbralik, rõõmus ja töökas, motiveeritud, eeskujuks teistele, algatusvõimeline, vastutustundlik, ettevõtlik. Haabersti Noortekeskust külastab noormees peaaegu iga päev. Ta koostab Haabersti Noortekeskuse blogi. Kuulub Noortekeskuse Aktiivgruppi, kes koostavad ja viivad läbi mitmesuguseid üritusi. Ta esindab oma kooli Haabersti Õpilaste Ümarlauas. Oma aktiivse ja positiivse ellusuhtumisega, asjalikkuse ja organiseerimisvõimega on Aiko Henry Austrin eeskujuks igale Haabersti noorele.