Haabersti linnaosa koolide rahavastepalli võistlused
20.02.2014
Veebruarikuu kahel esimesel nädalal toimusid Haabersti Liinnaosa koolide tahvastepalli võistlused.

5. klasside poisid saavutasid II koha, võistkonnas olid:

Richard Markus Tamm 5a, Patrick Rand 5a, Rain Liloson 5b, Rasmus Savi 5b, Janek Alton 5b, Helar kalev 5b, Ariano Suur 5c, Mathias Siirak 5c, Mattias Nurga 5c, Semjon Solomanin 5c.

5. klasside tüdrukud saavutasid III koha, võistkonnas olid:

Belinda Berendson 5a, Janeli Välk 5a, Marilin Pajumägi 5a, Andra Helena Luhaste 5a, Maria Zadonski 5a, Marta Kolga 5b, Kaileen Leis 5b, Janely Havi 5b, Sandra Liis Olander 5b, Anna Liisa Tipner 5c.

3. klasside võistkond saavutas II koha, võistkonnas olid:

Ädu Melanie Kirss 3a, Marianne Mendel 3a, Kertu Viljak 3a, Anne-Mai Heinla 3c, Gerli Kožurov 3b, Remi Mäeots 3a, Uku Kaarel Neemre 3a, Gregor Veiper 3a, Mikk Võsu 3c, Karl Türin 3c, Herman Hendrik Liira 3a.

4. klasside tüdrukud võitsid I koha ja karika, võistkonnas olid:

Triin Aadma 4c, Hetek Johanna Tamm 4a, Melany Kivinukk 4c, Liis Maribel Vaga 4b, Grete Berendsen 4b, Leona Lall 4c, Heleriin Kattago 4c, Teresa Lilleorg 4a, Iris Ermann 4a.

4. klasside poisid saavutasid II koha, võistkonnas olid:

Jan Sarapik 4c, Marek Palm 4c, Valentin Nikolski 4c, Kristjan Markus Eelmaa 4a, Markus Ulejev 4a, Raiko Aja 4a, Georg Dello 4b, Kaarel Kuldmaa 4c, Revo Türkson 4b.

Järgmised võistlused on aprillikuus teateujumises.