MEIE ALGATATUD SLIDE ON MUUTUNUD HAABERSTI KOOLIDE TRADITSIOONIKS
28.11.2013
2006. aasta novembris esimest korda meie koolis korraldatud SLIDE kasvas linnaosa noorte ürituseks 2009. Tänavu toimus TÕG kooli SLIDE 21. novembril ja Haabersti SLIDE Rock Cafes 26. novembril. Algklasside (2.-4. klass) SLAIDIKE korraldati koolis 28. novembril.

Kooli Slide'il osales 6 gruppi. Hindamine toimus kahes vanuserühmas 5.-6. klassid ja 7.-9. klassid. Noorema vanuserühma võitja oli 6.a klass. Vanema vanuserühma parim Breakdown (9.a, 9.b, 8.b), kes sai ka publikupreemia.

Täname žüriid: Agnes Ihoma Free Flow Studio, Ly Aruväli TÕG, Eedo Lubi TÕG, Maria Zadonskaja TÕG, Eilika Lukkonen HANK, Liina Pajuviidik TLÜ, Marin Aleksejeva TLÜ.

Slaidike on Slide väikevend. Tantsisid algklassilapsed 2.-4. klassini. Osalevaid gruppe oli 13. Parimad olid kõik tantsijad, žürii (Ly Aruväli, Veronika Vlassova, Maris Kluge, Bridget Pavlov, Reelika Vaiksaar) jagas heade soorituste eest diplomeid ja kommi.

Haabersti Slide 2013 fotogaleriid saab vaadata siit. Õismäe Gümnaasiumist osalesid Breakdown (9.a, 9.b, 8.b), Powerless (9.c) ja Madness (12.a ja 12.b). Apelsinkaru ja Toiduahistaja TÕG õpilasesindusest olid kaameraga kohal ning tegid üritusest ka videoülevaate, mida saab näha siit.  Madness pälvis žüriilt Slide 2013 II koha ja publikult publikupreemia. Loomulikult tõid nad ära ka eripreemia sotsiaalreklaami eest ja Karl Kristjan Kalman Madnessist sai ka Battle võidu.

Haabersti Slide 2013 tulemused:

I koht Mustamäe Humanitaargümnaasium.

II koht Tallinna Õismäe Gümnaasium Madness: Sigrit Vaiksaar, Carolina Kalmann, Käroly Hein, Kertu Kase, Veronika Vlassova ja Carl Christian Kalmann. Eripreemiad: Publiku lemmik, Parim sotsiaalne reklaam.

III koht Mustamäe Gümnaasium.