8. ja 9. klasside kolmevõistlus
10.10.2013

Sellel õppeaastal toimub Rocca al Mare Koolis Kolmevõistlus 8. ja 9. klasside õpilastele. Sellel osalevavad ka meie kooli kolm võistkonda.

I etapp toimus 8. oktoobril. See oli sportlik-militaarne ettevõtmine, mida juhendas RAM kooli õpetaja Marek Nisuma. Õismäe Gümnaasiumist osalesid Markus Vilberg, Kaspar Klettenberg ja Kristjan Kallikivi. Võisteldi 1 km jooksus, kätekõverdustes ja võrreldi kõhulihaste tugevust. Selle osa nimi oli minimiseeritud NATO test. Järgmisena tuli võistkonnal lahendada topograafiaülesandeid ja lasta märki.

II etapp toimub 15. jaanuaril kell 14.00, kus RAM kooli õpetaja Priit Saarelehe abiga ehitatakse robot (Mindstorm NXT baasil) ja võisteldakse selles. Samuti lahendatakse mõned tehnilist taipu nõudvad ülesanded.

III etapis 13. märtsil pannakse proovile meeskonna LOOVUS ja FANTAASIA. Selleks tuleb filmiks vändata omaloominguline lühifilmi stsenaarium või lavastada lühinäidend (tantsuetendus, sõnalavastus, muusikal või muu). Töid esitletakse 13. märtsil, kus neid hindab professionaalne žürii. See on ühtlasi võistluse lõpuetapp, kus selguvad kogu võistluse üldvõitjad.